Kvalifikovaný tým pedagogů

Výchovná a vzdělávací činnost je vykonávána pedagogy s patřičnou odbornou kvalifikací, čímž je v návaznosti na zpracovaný vzdělávací program zaručena kvalita vzdělávání a dalšího rozvoje dětí.

Mgr. Ing. Renata Rydvalová, ředitelka, jednatelka

Renata Rydvalová

Co mě vlastně vedlo k založení soukromé mateřské školy? Především to byly mé dvě děti. Starší Daniel sice už chodí do sedmé třídy základní školy a školkovská léta máme již dávno za sebou, nicméně jsme si z nich odnesli i některá negativa spojená s návštěvou klasické státní školky. Klárce byly tři roky, když jsem se rozhodla nejen jí, ale i dalším dětem dát tu možnost a prožít dětská léta v příjemném prostředí, s plně individuálním přístupem k jejich osobnosti, naplněna poznáním nejen sebe sama, ale i prostředí, ve kterém všichni společně žijeme a zároveň je plnohodnotně připravit na nástup do prvních tříd.

 

Mgr. Lenka Ilková, asistentka pedagoga

Absolvovala jsem Pedagogickou fakultu v Ústí nad Labem, obor 1. stupeň ZŠ. Svoji pedagogickou praxi jsem zahájila na základní škole ve Frýdlantu. Jsem maminkou tří dětí a po mateřské dovolené jsem nastoupila na ZŠ praktickou a speciální, kde jsem byla 10 let, střídavě jako učitelka a asistentka učitele. Poslední tři roky jsem pracovala s autistickými dětmi. Mým koníčkem je příroda, hlavně zvířata. Ráda také lyžuji.

Lenka Ilková_foto

 

Lidmila Svobodová, pedagogická pracovnice

lida

Základní a pedagogickou školu a převážnou část mé pedagogické praxe v MŠ jsem absolvovala v jižních Čechách a až v roce 1980 jsme se odstěhovali do Liberce. Zde jsem dlouhou dobu (16 let) pracovala v ZOO Liberec na oddělení výchovy a propagace, přičemž hlavní náplní mé práce byla tvorba vzdělávacích programů pro děti a spolupráce s MŠ a ZŠ. Také jsem babičkou dvou vnoučat (Týny 16 let a Lukáše 6 let). Když vnučka začala ve 4 letech bruslit, vrátila jsem se i já na led a začala pracovat jako trenérka bruslení právě těch nejmladších školkových dětí. Mám ráda malování, sporty všeho druhu, čtení, dlouhé procházky a svého pejska Maxíka.